Wyprodukowano na
terenie UE
na zlecenie
Arteta Sp. z o.o.

Arteta Sp. z o.o.
ul. Cyprysowa 23B,
02-265 Warszawa
mob.: +48 661 610 220
fax.: +48 22 112 16 72

Jeśli masz pytania, napisz
do naszego dietetyka.

Znajdziesz nas w: Sklepy internetowe:

Lista sklepów:

"Mini Marko"

Babin 3

"H.A.S. Zdunowski"

Przemysłowa 13

"Nsh Bełżyce"

Bychawska 17

"ROLL"

Krakowska 122

Roll

ul. Krakowska 122

"Hossa"

Zachodnia 2-A 1

"Osiedlowy Sklep Spożywczy"

Duboisa 5/2

"Delikatesy Centrum Lemir"

Zaścianki 1

Kaprys P.H.Włodek

Bielawa, Grota-Roweckiego 3

Astra

Doliny Miętusiej 3

Cmiel Mar

Jesionowa 13

Jarosz

Łagodna 17

Astra

Jesionowa 13

Jkm Markety Sp Z.O.O.

Trzech Diamentów 6

"Astra"

Doliny Miętusiej 3

Od A Do Z

Wapiennicka 1

Paulinka Nr.4

Wyzwolenia 452

Przy Apenie

Leszczyńska 9

"Jmk Makowscy"

Żywiecka 95

"Cmiel Mar"

Jesionowa 13

Wiarus

Stawowa 29

Supermarket Euro Jtr S.C.

Bestwińska 275

Roll

Sukiennicza 8

Ratuszowy

Stojałowskiego 44

"Wiarus Jaworze"

Bielska

Paulinka Skl.Nr 2

Wyzwolenia 286

"F.H. Diko Delikatesy"

Bobrowa 82

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców

Pułaskiego

Fan M. M. S. Antoniuk

Wojska Polskiego 6

Cobra Wojnarowski

Poniatowskiego 12/1

Pawilon Handlowy Adam

Reja 2

"Jaś 5"

Borzechów

"Sezam"

Żarnowiec 1

"Wiarus"

Wyzwolenia 34a

Sezam

Zarnowiec 1

"P.H.U Eko Mar S.C."

Armii Krajowej 14

"Fan Antoniuk"

Kościuszki 58

Gama

Szkolna 1

Handel I Usługi Miroslaw Rejmer

Bogumińska 7

Market Mini

Leśna 1A

Chodecz Bis

Plac Kościuszki 21/1

"Ekoenergia Bis"

Bagienna 21

"Slawex 11"

Zalewska

"U Henryka"

Szkolna

"Paula"

Plac Zamkowy 19

Gs Ladek 19

Ciążeń 19

Zimex

Cienin Zaborny 2

Baber

Górny Rynek 2

Baber

Węgielna 3c

"Sklep Spożywczo Przemysłowy Marcin Nowak"

Sarbinowo 58a

"Makowski Czaniec"

Kard. Karola Wojtyły 58

"Mix 8"

35-lecia 1a

Creo Akacjowa

Akacjowa 2

"Creo Akacjowa"

Akacjowa

"Wiktor Teresa Filipczak"

Pl. Staszica 2

Market W Centrum Szyma

W.Witosa 18

"Wieczorek"

1 Maja 6

"Marłox"

Berka Joselewicza 1

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jan

Podgórska 2

Emi Market 6

Główna 18

"Elblągdis"

Żeromskiego 2

As

Tuwima 18

As

Kolonia 19

As

W. Polskiego 30

As

J. Pawla II

"AS"

Filipów

Kupiec Szpaki

Szpaki 1

Grosz Sztormowa

Sztormowa 3

Gs Samopomoc Chłopska Gdów

Młyńska 1274

Abc Bosmańska

Bosmańska 36

Kubic Horyda

Horyda 30 a

Sam34

Gryfa Pomorskiego 71

"AS"

Jagiełły

As

Klonowa 1

"Delikatesy Lewiatan"

Solskiego 1

Delikatesy "Rocco"

Al. Sikornik 18

Pss Głogów Nr 33

Obr.Pokoju 22

Głogów Rudnowska

Rudnowska 58D

Golden Group Andrzej Nowicki

Rycerska 7

"Mk-Trans" S.C. Katarzyna Korzeniewska Paweł Pawlak

Ul. Millenium 37a, Żabia Wola, Główna 1

Aro Gniewkowo

Sobieskiego 14

Novum

Gnojnik 610

"Tisław"

1 Maja 57

Brago

1 Maja 26 A

Roll Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp.O.O.

Rybarska 692

Tomi Markt Rudolf Rygol

Przyj. Shongau 25

Golejewko

Golejewko 66

Corient

Cieszyńska 18

Rystef

Konińska 6

Profesional S.C.

Małorolnych 1

Landek

Raciborska 17

Dubimex Gostynin

Floriańska 16

Gostyń Nad Kanią

Nad Kanią 6

Gs

Twardogórska 7

Rydełko Góra

Rawicka 17

Pss Społem Góra

Głogowska 51

Pss Społem Góra

Plac Chrobrego 3

Spolem Pss Gora

Dworcowa 20

"Sam u Jacka"

Kalwaryjska 3A

Sklep Spożywczo-Przemysłowy Ga-Ga Sp.J. Jacek Gliński

Pijarska 63

"Eden"

Dominikańska 1

Tedi Tadeusz Dobrowolski Sp.Jawna

Głogowska 5A

Urbaniak

Królików 16B

"Citko"

Rzemieślnicza 1

"Bag Pol"

Worowska 3

"Bonus Market"

Mogielnicka 16

Edi Market Edyta Darczuk

Jana Pawła Ii 26

"Tomar"

Łykowskiego 37

"Jarun"

Słowiańska 1

"Groszek"

Parkowa 1

Rema

Istebna 1370

Firma "Kabanos" Spółka Jawna

Spółdzielców 1

Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal Spółka Jawna

Krakowska 1

Tisław

Beskidzka 11

"Helenka"

Pomorska Paw. 32

Mix-9

Turystyczna 37 A

Kombi 2 Mix-5

Broniewskiego 1 E

"Szmyt"

Katowicka P-O 22

Delikatesy Olivia Fhu Hentex

Słowackiego 1

"Sklep Spożywczy"

Chrobrego 2

"Malda"

Jordanowo 328/ 1

"Warus"

Szkolna 5A

"Pigwa"

Kwiatkowskiego 8

"Pigwa"

Barlickiego 5

"Pigwa"

Gallusa 15

Paleo-3 Katarzyna Teper

Kolejowa 25/A

Kędzierzyndis

Jana Pawła II 30

Spoldzielnia Rolnik

Piaskowa 40

"PHU Crokiet"

Diamentowa 107

"Gasko"

Ćwiklińskiej 1b

"PHU Crokiet"

Fosforytowa 24

"Sklep Spożywczo Przemysłowy Jolana Tarka"

Kije 21

"Jamdex"

Jodłowa 5

"Chwileczka"

Zambrowska 56

"AS"

Tykocka 6

Eko Handel P. Broclawik

B. Wiejowskiego 22

Pss Koło Nr6

Włocławska 6

Pss Koło Nr 40

Wojciechowskiego 40

Klaxo Konin

Piłsudskiego 6A

Bis Rystef

Szeligowskiego 1

"Bonus nr.9"

Jagiellońska 60

"Sylwester Kolasiński"

11 Listopada 58

Kościan Konstytucji

Konstytucji 3Maja 48D

Kościan Osiedle Jagiel

Osiedle Jagiel 23

Kościan Piłsudskiego

Piłsudskiego 18

Kościan Plac Wolności

Plac Wolności 14

Kościan Wolności

Wolności 28

Ewant Skl.Nr.2

Przecznia 2

Ewant

Bielska 149

Alti Plus Spółka Akcyjna

Gdańska 12

"Interlex"

Orzechowa 5

"Magnus"

Kazimierza Wielkiego 1

Alti Plus S. A.

Strzelców 4

"Mauro"

Zielińska 3

"Alti Plus"

Gdańska 12

Emko Kramsk

Wojska Polskiego 8

"Lider Maxi Mix"

Rynek 11

Delikatesy M&K

Powst.Wlkp 95E

Krobia Jutrosińska

Jutrosińska 44

Krzywiń Rynek

Rynek 23

"Chorten Max"

Mazowiecka 44

"PPUH Berol"

Kurzelów 1

Dubimex Kutno

Zamoyskiego 4/1

Pss 36

Społdzielcza 1

Gs Rakowiec

Kwidzyńska 33

Pss 5

Braterstwa Narodów 32

Pss 7

Długa 37

Gs Pastwa

Korczaka 10

Gs Mareza

Długa 5

Gs Korzeniewo

Kwidzyńska 23

Pss 1

Kasprowicza 18

Gs Ladek 4

Ląd 4

Gs Ladek 1

Lądek 1

Leszno Jagielońska

Jagielońska 15

Leszno Armii Krajowej

Armii Krajowej 16

"Ryś"

Lipowa 1380

Kasoń

Lipowa 894

"Makowski"

Lipowa 1105

Solo

1 Maja 2

"PSS 27"

Lubelska 80

"Sklep Spożywczo Przemysłowy S.C."

Gorzowska 3a

Delikatesy "Miodowe"

Narutowicza 78

"Nova"

Al. Tysiąclecia 4

"Merkuriusz"

Paganiniego 9

"Dabor"

Zbożowa 113

Rydz Lubraniec

Pl. 3-Go Maja 4/1

"Od i Do"

Łączna 87a

Maximix

Ks. Janusza 15

Boss

Bernatowicza 6

Farmer

Legionów 107

Maximix

Kazańska 12A

"Atut"

Strażacka 1

Market Has

Gr.Rowieckiego

"Total"

Rejtana 24

Bt

Łomżyńska 7

"F.H. Karolina"

Wolności 70A

"Słoń"

17 Stycznia 143

Ania

Miedzyrzecze Gorne 505

As

Wolności 5

"JKM Markety"

Grunwaldzka 10

Minimarket

Jagielońska 14/1

Kamix

Warszawska 75

"Ryszard Sokołowski"

Al. Niepodległości 4a

"Sklep Spożywczy"

Checinska 325

Gminna Spółdzielnia Sch Mszana Dolna

M. M. Kolbego 6

"Krajza"

Wolności 29a

"Warus"

Pruszkowska 40

"Razem"

Partyzantów 12

"GS 30"

Lubelska 6

"Mars"

Kolejowa 3

"Anna"

Jana Kazimierza 263

"Heko"

Rynek 7

"Emeryk"

Rynek 19

"Avis"

Białe Zagłębie

Sklep Duninów

Włocławska 2/1

"4 Asy"

Wojska Polskiego 47

Gemini

Rynek 25/1

Fan Antoniuk

Pogodna 4

Rodar

Wyszyńskiego 51

Gs Skoczów Nr.5

Mickiewicza 4

As

Partyzantow 9

"Jura"

Piłsudskiego 2

Gs.Gorzyce Nr.4

Wiejska 7

"Rocco"

Zwycięstwa 210B

" Gs Gorzyce nr.8"

Raciborska 100

"Publima"

Os. Ogrody 28

"Delikatesy Byczek Tabaka"

Siennienska 139

"Delikatesy Elżbieta Tłuscik"

Rynek Denkowski 10

"Pawilon Handlowy"

Czerwonego Krzyża 1

"Groszek Fabel"

Wyszyńskiego 9

"Amicus"

Energetyczna 11

"Sawana"

Lubelska 80

"Buchta"

Golasowicka 2

H&L Spolka Cywilna

Kościuszki 3

"H&L"

Kościuszki 3

Pss Społem Nr 257

Miodowa 14

"Delikatesy 24"

Wiosenna 1/ 1

"GSSCH W Staszowie"

Zajączka 1

As

Młyńska 27

"PHU Marsel"

Marcelińska 80

Tomechna Sp.J. M. I M. Tomechna

Daszyńskiego 1a

Natalia Jastrzębska Van Heusden K&C Hurtownia

Prężyńska 17

"Bonus Market"

Marii 3

"Górski"

Rynek 4

Pontkowska Maria

Powstańców Śląskich 78

"Wika"

Olszewskiego 10

Firma Kabanos-Bis S.C Małgorzata Kojs

Zakopiańska 6/C

Sklep Spoż-Przemysłowy Adas Sp. J. J. A. Kościelniak

Nowy Świat 23/A

Racibórzdis Sp. Z O.O.

Opawska 45

Sklep Spożywczo Przemysłowy Tessa

Mysłowicka 14

Pss Społem Racibórz Skl.Nr.5

Hulczyńska 14

Gs Sch Raciechowice

Raciechowice 126

"Firma Handlowa Zdzisław Dyjak"

Plac Św. Kazimierza 13A

Strusinianka

Kościuszki 8

Sklep Spozywczy Wl. Natorski

Krychnowicka 1

"Furgał"

Piłsudskiego 55

"Aligator"

Reymonta 12

Radzymińska Spółdzielnia Handlowa Super Market

Wiejska 5

"P.H.U Agamiko"

Popularna 6

"Jaskółka"

Nowa 4

Spolem Pss Ruda Slaska 1025

Solidarności 11

Spolem Pss Ruda Slaska 1113

Piłsudskiego 16

"PSS Społem"

Goduli 34

Spolem Pss Ruda Slaska 1021

Zamenhoffa 2

"Kasia Szyb Powietrzny 1"

Szyb Powietrzny 1

Rudna

Plac Zwyciestwa 14

"Emi"

Szkolna 296

Gosia Malgorzata Buhl

Morska 24/A

"PSS Rybnik"

Rudzka 112

Zakład Produkcyjno Handlowy Al-Due

Kilińskiego 17

"Bekodex"

Trzech Krzyży 3

""Elde"

Osiedle Południe 39

"Spar"

Obwiednia Południowa 3

Lewiatan

Plac Tuczyńskich 3

Spesa Michal Marciniak

Koninska 19

Profit

Rzuchowa 359

"Ribena"

Wygoda Sierakowska 208

"Fh Karolina"

Ludowa 1

S. R. H. Rola

Rynek 8

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców

Słowackiego 1

Pss Hermes Skl.Nr.30

Mickiewicza 18

Pss Hermes Skl.Nr.20

Stelmacha 24

Pietras Slesin Ii Miłosza

Miłosza 1

Kama M.Feliszkowski

Krótka 7

Pph Mencel Sp.J.

Wojska Polskiego 9

"Atut"

Słupia Jedrzejowska 125

"Delicja"

Kielecka 29

"Sklep Spożywczo Przemysłowy Rita Ciepluch"

Brzegi 26

"P.W. Ofen"

Sobków 2

Sklep Pod Lasem

Łąkowa 34/1

"ABC Kameleon"

Jagiellońska 11

Firma "Kabanos Bis" Spółka Cywilna Małgorzata Kojs i Ryszard Kowalczyk

Spytkowice 625/D

"Pinus"

Ełcka 17

P.U.H Gemini Piotr Burdak

Stary Wisnicz 548

"Sławex"

Staw 1

Pphu As

1-Go Maja 5

Ośrodek Szkoleń Doradztwa i Doskonalenia Kadr

Piotrowice 2

Super Market

Dworcowa 1

"Pip"

Słowackiego 18

Tomdek

Sufczyn 480

Sklep Spożywczo-Monopolowy Józef Krupa

Biertowice 171

Duet

Kowalskiego 12

As

Szpitalna 71

As

W. Polskiego 23

Firma Handlowo Usługowa Furgał

Zajezierze 4

"Furgał"

Zajezierze 4

Delikatesy Centrum Żylica

Beskidzka 12

Szlichtyngowa Rynek

Rynek 16

Hurtownia "U Stacha"

Lipowa 2

Creo Reja

Reja 31

Creo Witosa

Witosa 4

"Atut"

Rynek 3

Leclerc Poznańdis Sp. z o.o.

Kolejowa 1A

P.H. Smyk

Komornicka 11

"SSP Krzysztof Klonowicz"

Tarnów 30a

Dorotka

15 Sierpnia 23/1

Torimpex Bartosz

Glowackiego 2

Torimpex Jasmin

Jesmanowicza 2

Torimpex Leszczynowa

Leszczynowa 3

Torimpex Kopernik

Kaliskiego 9

Torimpex Jowisz

Dziewulskiego 23

Torimpex Subiekt

Wojska Polskiego 43/45

Torimpex Rywal

Ligi Polskiej 12

"Carrefour Express"

Trawniki 623

"SSP Monika Kobusiak"

Krótka 11

Market Centrum

Daszynskiego 18

Rystef

Poznańska 2

"GS Gorzyce nr. 46"

Powstańców 13

Gs

Ratuszowa 18

"F.H.U Kolos Michna"

Krzyżanowicka 3

TYCHYDIS Sp.z o.o

Budowlanych 75

Smolinski Uniejow

Dąbska 4

Baber Skl.Nr.5

A.Brody 16

Pss.Hermes Nr.28

Katowicka 24/1

"Eden"

Darwina 16/ 2a

"Warus"

Nugat 4

"Mirsam"

Broniewskiego 9

Delikatesy K&M

Patriotów 193/ 195

"Green Ex-Imp" Sp.Z O.O.

Hawajska 11

Spółdzielnia Hale Banacha

Grójecka 95

Sklep Spożywczo-Przemysłowy Sam Plus Pawel Gowin

Władysława Broniewskiego 37

Agora

Przy Agorze 15

Bag-Pol

Modularna 17

Radek

Żeromskiego 27

Delikatesy Wiśniewski

Wincentego 85

"Tradycja"

Szanajcy 11/ 221

DH Chodecka

Chodecka 4

Kwitnąca Sp. z o.o.

Aspekt 79

"Sam Plus"

Warneńska 6

"PPH Mat. Bet"

Bródnowska 6/ 12

"Warus"

Walerego Sławka 1

"Warus"

Grenadierów 11

"Delix"

Egipska 4

"W.T.S"

Międzyborska 67

Pph Mat.Bet

Bródnowska 6/12

"Exim Trade"

Korkowa 89

"Green Ex-Imp"

Lazurowa 8

"CDF"

Bohaterów Warszawy 26

Delgross Sp.z o.o.

Nicejska 2

"Merkury"

Zajączka 9

"Pelcowizna"

Łojewska 11

"Pelcowizna"

Bazyliańska 1

"Warus"

Polinezyjska 10

"Amicus"

Al. Wyścigowa 4

Ogrodowczyk Warta

Warta 1

"Intertrans"

1-go Maja 22

Chata Polska

Plac Wolności 6

Krolikowski Adam

Judyckiego 2

Cechosz

Plac Wejhera 16

Top Trade

I Brygady Pancernej 28

I Brygady Pancernej 2

Euroster

"Delikatesy K&M"

Wspólna 24

"Delikatesy K&M"

Trakt Brzeski 62

As

Piionierow 3

Firma Handlowa Żak Krystyna Turcza

Strumiany 165

Gaj Sp.z o.o.

Marszowicka 12

Małgorzata

1 Maja 21

Świerk

1 Maja 65

Ogrodowczyk

Rynek

"Firma Handlowa Grzegorz Kozub"

Włostów 246

"Delikatesy na Rogu"

Sobieskiego 26a

"Peso"

Krakowska 24a

Halfar

Ks. Konstancji 22

Wenta

Ludwika Solskiego 89

"Astra"

Słubicka 18

Pss Połu

Ludwika Solskiego 50

Longinus

Ślężna 191 A

Qartet

Baciarellego 6

Longinus

Traugutta 73/75

Irena

Dzielna 5

Wrocławdis Sp. z o.o.

Zakładowa 2-4

Hewea

Jackowskiego 57

Fenix

Szewska 75/77

Wsrh

Jasienicy 1

Hewea

Wittiga 9

Wschowa

Kilińskiego 9

"Chorten Lotko"

Rynek 9

"Sklep Spożywczy"

Sikorskiego 115

"Stokrotka"

Legnicka 10

Zimex

Zagorów 3

Spar Express

Jagielońska 4

Podhalańska Sieć Handlowa S. C. Andrzej Skupień

Walkosze 4/C

Jantar

Słowackiego 17

An Mar Swistak

Ks.Janusza 10A

"Bonus"

Kochanowskiego 26

"Słoneczko"

Krasińskiego 3

"Sklep delikatesowy Karol Kubik"

Mikulczycka 9

Kombi-2 Mix-3

Os.Korfantego Pu-45

Mix

Dębowa 7

Mix

ul. Herberta

Delikatesy Osiedlowe

Parkowe 9

"Makowski"

Zielona 3

Phu Integra S.J

Os. 700-Lecia 9